Челсі піднявся на третє місце англійської Прем'єр-ліги завдяки Арсеналу — відео

8 липня 2020, 01:33

В англійській Прем'єр-лізі стартував 34-й тур.

Четверта команда турнірної таблиці Челсі обіграв на виїзді Крістал Пелес і піднявся на третю сходинку, випередивши Лестер.

Гості вигравали 2:0 вже на 27-й хвилині завдяки голам Олів'є Жиру і Крістіана Пулішича, яким асистував експівзахисник Шахтаря Вілліан.

Господарі звели відставання до мінімуму на 34-му оберті секундної стрілки після голу Заха, але гол Теммі Абрахама в середині другого тайму дозволив супернику відновити рівновагу.

Все, що вдалося Пелес — забити ще раз зусиллями Бентеке, але не більше того — 2:3. Піднятися на третю позицію Челсі вдалося завдяки нічиєї в матчі Арсенал — Лестер.

Лондонці відкрили рахунок на 21-й хвилині, коли відзначився П'єр-Емерік Обамеянг, але Джеймі Варді відновив рівновагу в кінці матчу, в чому гостям допомогло вилучення Едварда Нкетіі - 1:1.

УЄФА

У минулому турі Челсі і Лестер з рахунком 3:0 розгромили Вотфорд і Крістал Пелес відповідно.