Чемпіонат Англії. Манчестер Юнайтед здобув вольову перемогу над Тоттенхемом, Вест Хем Ярмоленка наблизився до 3-го місця — відео

11 квітня 2021, 22:55

У неділю, 11 квітня, були зіграні чотири матчі 31-го туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральній грі дня Манчестер Юнайтед здобув вольову перемогу над Тоттенхемом. «Шпори» виграли перший тайм з рахунком 1:0, але після перерви «червоні дияволи» відповіли трьома забитими м’ячами.

Вест Хем обіграв Лестер Сіті і наблизився до нього в турнірній таблиці на відстань одного очка. Українець Андрій Ярмоленко участі в матчі не брав, так як продовжує відновлюватися після травми.

В інших іграх дня Арсенал у гостях розгромив Шеффілд Юнайтед, а Ньюкасл Юнайтед також на виїзді обіграв Бернлі.

flashscore.com.ua

Напередодні Манчестер Сіті із Зінченком сенсаційно програв, Ліверпуль і Челсі здобули перемоги.

Редактор: Євген Нещерет