Англійська Прем'єр-Ліга. Челсі сенсаційно оступився, Ліверпуль наблизився до Манчестер Сіті - відео

17 грудня 2021, 01:06
Евертон відібрав очки в Челсі (Фото:REUTERS/David Klein)

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) відбулися два матчі 17-го туру.

Нещодавній лідер першості Челсі сенсаційно втратив очки на своєму полі проти Евертона, який посідає місце в нижній частині таблиці.

На гол Маунта в господарів поля на 70-й хвилині гості відповіли взяттям воріт Брантвейта через чотири хвилини — 1:1.

Ця втрата очок стала четвертою для лондонців за останні сім матчів в АПЛ, через що вони посідають третє місце з відставанням у чотири бали від лідера Манчестер Сіті.

Другий в таблиці Ліверпуль переміг удома Ньюкасл із рахунком 3:1 завдяки голам Жоти, Салаха та Александра-Арнольда та наблизився до лідера Манчестер Сіті на один бал.

Результати матчів 17 туру АПЛ:

Челсі - Евертон 1:1
Голи: Маунт, 70 — Брантвейт, 74

Ліверпуль — Ньюкасл 3:1

Голи: Жота, 21, Салах, 25, Александер-Арнольд, 87 — Шелві, 7

Матч Лестер — Тоттенхем перенесено через спалах коронавірусу в таборі клубів.

Напередодні Манчестер Сіті здобув найбільшу в історії домашню перемогу над Лідсом у рамках чемпіонату Англії з рахунком 7:0.