Англійська Прем'єр-ліга. Лестер піднявся на друге місце, Арсенал і Манчестер Юнайтед оступилися

1 грудня 2019, 22:21

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) завершився 14-й тур.

Завдяки перемозі на своєму полі над Евертоном Лестер піднявся на другу сходинку, хоча саме гості забили першими на 23-й хвилині зусиллями Рішарлісона.

Господарі змогли зрівняти рахунок на 68-му оберті секундної стрілки завдяки кращому бомбардиру чемпіонату Джеймі Варді, а перемогу "Лисам" у компенсований час приніс гол Келечі Іхеаначо.

Лондонському Арсеналу не вдалося виграти перший матч після відставки свого екс-менеджера Унаї Емері під час свого візиту в Норвіч до однойменної команді.

Більш того, господарі двічі вели в рахунку після голів Теему Пуккі і Тодда Кантувлла, але дубль П'єра-Емеріка Обамеянга не дозволив підопічним Фредді Юнгберга програти - 2:2.

З аналогічним результатом зіграв Манчестер Юнайтед на своєму полі проти Астон Вілли, хоча тут гості першими вийшли вперед зусиллями Джека Гріліша на 11-й хвилині.

Манкуніанці відновили рівновагу ще до перерви після автоголу Тома Хітона, а під кінець години гри з гаком Віктор Ліндельоф вивів їх уперед. Проте, бірмінгемці майже відразу ж зрівняли рахунок - відзначився Тайрон Мінгс.

УЄФА

Напередодні чинний чемпіон Манчестер Сіті зіграв внічию 2:2 проти Ньюкасла в гостях, і лідируючий Ліверпуль переміг вдома Брайтон - 2:1.