Англійська Прем'єр-ліга. Лестер розгромив Саутгемптон 9:0 і обійшов Манчестер Сіті - відео

26 жовтня 2019, 02:37

У стартовому матчі 10-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) Лестер розгромив на виїзді Саутгемптон з рахунком 9:0 і вийшов на друге місце.

Гості вийшли вперед вже на 10-й хвилині, коли відзначився Бен Чілвелл, а ще один удар по своїм шансам взяти очки господарі отримали через дві хвилини після вилучення Райана Бертрана.

Як результат, до перерви рахунок став вже 0:5 - м'ячі забивали Юрі Тілеманс, Айосе Перес (двічі) і Джеймі Варді.

У другому таймі Саутгемптон пропустив ще чотири голи після того, як Перес і Варді оформили по хет-трику, а Джеймс Медісон відзначився своїм взяттям воріт.

Тим самим Лестер обійшов Манчестер Сіті, який свій матч проти Астон Вілли проведе 26 жовтня, і на п'ять очок відстає від лідера Ліверпуля, чий матч проти Тоттенхема відбудеться 27 жовтня.

Саутгемптон - Лестер 0:9

Голи: Чілвелл, 10, Тілеманс, 17, Айосе Перес, 19, 39, 57, Варді, 45, 58, 90+4 (з пенальті), Медісон, 85

У заключному матчі минулого туру АПЛ лондонський Арсенал з рахунком 0:1 сенсаційно поступився новачку Шеффілд Юнайтед і не зумів піднятися на четверту сходинку.