Англійська Прем'єр-ліга. Ліверпуль і Манчестер Сіті здобули вольові перемоги, Манчестер Юнайтед програв

2 листопада 2019, 21:59

В рамках 11-го туру англійської Прем'єр-ліги відбулися вісім матчів.

Ліверпуль, який очолює турнірну таблицю, переграв на виїзді Астон Віллу, хоча поступався з рахунком 0:1 до 87-ї хвилини після голу Трезеге.

Рівновагу відновив Ендрю Робертсон, після чого в доданий до основного час, на 90+4-й хвилині, перемогу мерсисайдцям приніс Садіо Мане.

Програвав по ходу матчу також діючий чемпіон і переслідувач Ліверпуля Манчестер Сіті, який пропустив від Саутгемптона на 13-й хвилині.

Але голи Серхіо Агуеро і Кайла Вокера за три хвилини до кінця матчу принесли господарям три очки. Півзахисник збірної України не зіграв за Сіті, оскільки продовжує відновлення після травми.

Переміг і Челсі, який переграв на виїзді Вотфорд, завдяки чому піднявся на третю сходинку. У складі гостей відзначилися Теммі Абрахам і Крістіан Пулішич.

Після трьох перемог поспіль у всіх турнірах поступився Манчестер Юнайтед, якого вдома здолав Борнмут — 1:0. Як результат, манкуніанці опустилися на 10-те місце.

Поразки від Ньюкасла з рахунком 2:3 зазнав і Вест Хем українського півзахисника Андрія Ярмоленка, який вийшов в основі, але був замінений у перерві, не відзначившись результативними діями.