Англійська Прем'єр-ліга: Ліверпуль розгромив Арсенал, Челсі вперше виграв, Манчестер Юнайтед — програв

24 серпня 2019, 22:33

В англійській Прем'єр-ліги (АПЛ) відбулося кілька матчів третього туру.

У центральному поєдинку туру Ліверпуль приймав Арсенал і розгромив суперника з рахунком 3:1, завдяки чому гарантував собі лідерство після трьох турів.

Першим пробив оборону лондонців Жоель Матіп, який замкнув подачу з кутового, після чого Мохамед Салах оформив дубль, реалізувавши пенальті й забивши ще один м’яч з гри. Суперник відповів лише голом Лукаса Торрейри.

Челсі здобув першу перемогу в поточному чемпіонаті, перемігши 3:2 в непростому матчі Норвіч, який двічі по ходу гри зрівнював рахунок. Два голи в складі гостей провів Теммі Абрахам, ще один м’яч забив Мейсон Маунт.

Манчестер Юнайтед зазнав першої поразки в нинішній кампанії, яке йому на останніх хвилинах удома завдав Крістал Пелас.

Господарі пропустили від Джордана Айю на 32-й хвилині, і тільки на 89-му оберті секундної стрілки зуміли відновити рівновагу завдяки Даніелю Джеймсу, але в доданий час знову дозволили лондонцям забити — в контратаці відзначився Патрік ван Аанхолт.

Вест Хем Андрія Ярмоленка переміг на виїзді Вотфорд із результатом 3:1. Український півзахисник з’явився в основному складі і був замінений на 55-й хвилині за рахунку 1:1.

Результати 3-го туру АПЛ:

Ліверпуль — Арсенал 3:1
Голи: Матіп, 41, Салах, 49 (з пенальті), 59 — Торрейра, 85

Ліверпуль: Адріан — Александер-Арнольд, ван Дейк, Матіп, Робертсон — Хендерсон, Фабіньо, Вейналдум (Мілнер, 69) — Салах, Фірміно (Лаллана, 85), Мане (Окслейд-Чемберлен, 77)

Арсенал: Лено — Мейтленд-Найлз, Папастатопулос, Давід Луїс, Монреаль — Віллок, Джака, Гендузі (Мхітарян, 85) — Пепе, Обамеянг, Себальос (Торрейра, 61)

MyScore.com.ua

В останньому матчі другого туру АПЛ Манчестер Юнайтед втратив перемогу у виїзному поєдинку проти Вулверхемптона, зігравши 1:1.