Англійська Прем'єр-ліга: Ліверпуль повернувся на вершину, МЮ і Арсенал зазнали поразок - відео

21 квітня 2019, 21:34

В англійській Прем'єр-лізі відбулися ще три матчі.

Ліверпуль переміг на виїзді Кардіффі Сіті з результатом 2:0 і повернувся в лідери, випереджаючи Манчестер Сіті на два очка при грі в запасі в конкурента.

Мерсисайдці не змогли пробити суперника в першому таймі, а після перерви голами відзначилися Жоржиньо Вейналдум і Джеймс Мілнер із пенальті.

Відео голів і огляд матчу Кардіфф - Ліверпуль

У центральному поєдинку дня Евертон розгромив на своєму полі МЮ з рахунком 4:0 після м'ячів Рішарлісона, Гілфі Сігурдссона, Лука Диня і Тео Волкотта.

Відео голів та огляд матчу Евертон - МЮ

Конкурент Юнайтед Арсенал не зумів скористатися його невдачею і поступився вдома 2:3 Крістал Пелесу, який по ходу матчу вигравав з рахунком 3:1.

Відео голів та огляд матчу Арсенал - Крістал Пелес

Результати матчів:

Кардіфф - Ліверпуль 0:2
Голи: Вейналдум, 57, Мілнер, 81 (з пенальті)

Евертон - Манчестер Юнайтед 4:0
Голи: Рішарлісон, 13, Сігурдссон, 28, Дінь, 56, Волкотт, 64

Арсенал - Крістал Пелес 2:3
Голи: Озіл, 47, Обамеянг, 77 - Бентеке, 17, Заа, 61, Макартур, 69

MyScore.com.ua

Напередодні Манчестер Сіті з українським захисником Олександром Зінченком вийшов у лідери англійської Прем'єр-ліги після перемоги над Тоттенхемом із рахунком 1:0.