Англійська Прем'єр-ліга: Ліверпуль повернувся в лідери за п'ять турів до кінця сезону - відео

6 квітня 2019, 00:54

Завдяки виїзній перемозі над Саутгемптоном у 33-му турі англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) Ліверпуль повернувся на перше місце.

Гості перемогли, незважаючи на те, що пропустили вже на 9-й хвилині. Це П'єр-Еміль Хойберг скинув м'яча на Шейна Лонга, який пробив точно в сітку.

Господарі вели в рахунку майже півгодини гри, після чого Набі Кейта скористався передачею Трента Александера-Арнольда і відновив рівновагу.

Мерсисайдці не могли забити супернику до 80-ї хвилини, поки це не вдалося Мохамеду Салаху в результаті контратаки - єгипетський бомбардир не забивав вісім матчів поспіль.

Ще через шість неповних обертів секундної стрілки перевагу "Червоних" подвоїв Джордан Хендерсон після прострілу від Роберто Фірміно - 3:1.

Тим самим Ліверпуль на два очки випереджає Манчестер Сіті на вершині АПЛ, але конкурент ще має один поєдинок у запасі.

Відео голів та огляд матчу Саутгемптон - Ліверпуль

Саутгемптон - Ліверпуль 1:3
Голи: Лонг, 9 - Кейта, 36, Салах, 80, Хендерсон, 86

Днями Манчестер Сіті переміг Кардіфф 2:0 на своєму полі і повернувся на перше місце.