Англійська Прем'єр-ліга. Ліверпуль вирвав перемогу в Тоттенхема і вирвався в лідери - відео

31 березня 2019, 21:54

Відбулися ще два матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному поєдинку тура друга команда чемпіонату Ліверпуль приймав на своєму полі третю - Тоттенхем і переміг 2:1, завдяки чому знову став лідером.

Вже на 16-й хвилині господарі поля відкрили рахунок. Це Роберто Фірміно відгукнувся на подачу від Енді Робертсона та переграв воротаря суперника.

Мерсисайдці продовжили контролювати хід гри, але пропустили на 70-му оберті секундної стрілки. Крістіан Еріксен замкнув простріл Кевіна Тріпп'єра, а Лукас Моура підкараулив м'яч і пробив точно в сітку.

І все ж, на останній хвилині основного часу Ліверпуль вирвав перемогу, коли після удару Мохамеда Салаха і реакції Уго Льоріса снаряд від Тобіаса Альдервейрельда відскочив у власні ворота.

Відео голів і огляд матчу Ліверпуль - Тоттенхем:

Ще в одному поєдинку дня Челсі програвав Кардіфф Сіті 0:1, але зумів не лише зрівняти рахунок на 84-й хвилині завдяки голу Віктора Камараса, а й вирвати три очки на 90+1-му оберті секундної стрілки. Попри перемогу, лондонці залишаються на шостому рядку.

MyScore.com.ua

Напередодні Манчестер Сіті переміг Фулхем 2:0 і вийшов на перше місце, тоді як Хаддерсфілд став першим клубом, який вилетів з АПЛ цього сезону.