Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Сіті піднявся на друге місце після розгромної перемоги

4 грудня 2019, 01:04

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) стартував 15-й тур.

Чинний чемпіон Манчестер Сіті гостював у Бернлі і здобув розгромну перемогу з результатом 4:1. Господарі протрималися лише 24 хвилини, коли Габріел Жезус після передачі Давіда Сільви відкрив рахунок у матчі.

На 50-му оберті секундної стрілки бразильський нападник оформив дубль, коли йому асистував Бернарду Сілва.

Через 18 хвилин Родрі довів рахунок до розгромного, а 4:0 його зробив Ріяд Марез з пасу того ж Бернарду Сілви, тоді як за Бернлі відзначився Роберт Брейді.

Тим самим "Городяни" піднялися на друге місце і тепер відстають від лідера Ліверпуля на вісім очок. Останній свій поєдинок проведе 4 грудня з Евертоном.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко не потрапив до заявки команди, хоча вже повернувся після травми.

Результати 15-го туру АПЛ:

Бернлі - Манчестер Сіті 1:4
Голи: Брейді, 89 - Габріель Жезус, 24, 50, Родрі, 68, Марез, 87

Кристал Пелас - Борнмут 1:0
Гол: Шлупп, 76

УЄФА

За підсумками минулого туру Лестер піднявся на другу сходинку завдяки перемозі над Евертоном - 2:1.