Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Сіті піднявся на друге місце, Тоттенхем сенсаційно програв

25 серпня 2019, 22:33

В англійській Прем'єр-ліги (АПЛ) завершився третій тур.

Чемпіон АПЛ двох попередніх сезонів Манчестер Сіті наніс візит Борнмуту та завдав тому поразку з результатом 3:1.

Гості відкрили рахунок наприкінці першої чверті години гри, коли після передачі Кевіна де Брейне відзначився Серхіо Агуеро.

На 43-й хвилині Рахім Стерлінг з пасу Давіда Сільви збільшив перевагу манкуніанців, але в доданий до першого тайму час Харрі Вілсон подарував господарям надію.

І все ж, наприкінці години гри з гаком "Городяни" відновили статус-кво - дубль оформив той же Агуеро, а ще один асист в свій актив записав Сільва.

Борнмут - Манчестер Сіті 1:3
Голи: Х. Вілсон, 45+3 - Агуеро, 15, 64, Стерлінг, 43

Четверта команда минулого сезону Тоттенхем сенсаційно поступився в домашніх стінах Ньюкаслу, який програв у перших двох турах. Перемогу з рахунком 1:0 гостям приніс Жоелінтон.

Тоттенхем - Ньюкасл 0:1
Гол: Жоелінтон, 27

Ще в одному матчі дня Вулверхемптон і Бернлі розійшлися миром - 1:1.

Вулверхемптон - Бернлі 1:1
Голи: Хіменес, 90+5 (з пенальті) - Барнс, 13