Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Сіті з травмованим Зінченком став лідером, Тоттенхем - третім - відео

4 квітня 2019, 00:52

В англійській Прем'єр-лізі відбулися ще три відкладених матчи.

Манчестер Сіті виграв 2:0 на своєму полі в Кардіффа і повернувся на перше місце. У стартовому складі вийшов український півзахисник Олександр Зінченко, але через травму залишив поле вже на 19-й хвилині.

До того моменту господарі вже вели з рахунком 1:0. Це Кевін де Брейне відзначився голом ударом із гострого кута після передачі від Емеріка Лапорта.

Перед самою перервою другий м'яч у складі "Городян" забив Лерой Сане, який скористався передачею Габріела Жезуса.

Відео голів та огляд матчу Манчестер Сіті - Кардіфф

З аналогічним результатом Тоттенхем вдома переграв Крістал Пелес і повернувся на третю позицію, випереджаючи четвертий Арсенал на один бал при грі в запасі у конкурента.

Три очки лондонській команді, яка проводила перший матч на своєму новому стадіоні, принесли точні постріли в другому таймі від Сон Хин Міна і Крістіана Еріксена.

На п'яту сходинку завдяки перемозі над Брайтоном піднявся Челсі, випередивши МЮ. Голами відзначилися Олів'є Жиру, Еден Азар і Рубен Лофтус-Чік.

MyScore.com.ua

Напередодні Манчестер Юнайтед протистояв Вулверхемптону на виїзді і програв із рахунком 1:2.