Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Юнайтед програв, вилетів ще один клуб - відео

3 квітня 2019, 01:22

В англійській Прем'єр-лізі відбулися перші матчі 33-го туру.

Манчестер Юнайтед протистояв Вулверхемптону на виїзді і програв з рахунком 1:2 та втратив шанс піднятися на третє місце, залишившись на п'ятому.

Саме гості відкрили рахунок на 13-й хвилині, коли Скотт Мактоміней ударом з-за меж штрафного потрапив точно в лівий нижній кут.

Господарям вдалося відігратися через 12 обертів секундної стрілки завдяки точному удару Діого Жоти після передачі Рауля Хіменеса.

На 57-й хвилині МЮ залишився в меншості після вилучення за друге попередження Ешлі Янга, а через третину години Кріс Смоллінг приніс Вулверхемптону перемогу ударом в свої ворота.

Відео голів і огляд матчу Вулверхемптон - МЮ

В ще одному матчі Фулхем на виїзді розгромно програв Вотфорду з рахунком 1:4 і за шість турів до кінця сезону вилетів із Прем'єр-ліги в нижчий дивізіон.

Вулверхемптон - Манчестер Юнайтед 2:1
Голи: Жота, 25, Смоллінг, 77 (у свої ворота) - Мактоміней, 14