Англійська Прем'єр-ліга: Вест Хем із Ярмоленком переміг Челсі, Ліверпуль виграв, Манчестер Сіті оступився

30 листопада 2019, 22:56

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) відбувся ряд матчів 14-го туру.

Вест Хем Андрія Ярмоленка з рахунком 1:0 переміг на виїзді четверту команду чемпіонату Челсі і перервав свою восьмиматчеву безвиграшну серію.

Український півзахисник вийшов на заміну на 71-й хвилині, а автором єдиного гола на 48-му оберті секундної стрілки став Аарон Крессвелл.

Чинний чемпіон Манчестер Сіті зіграв внічию 2:2 проти Ньюкасла в гостях, хоча двічі по ходу гри вів у рахунку. Чемпіон Англії вже на 11 очок відстає від лідера Ліверпуля.

Господарям вдалося врятуватися від поразки за дві хвилини до кінця основного часу. Український захисник гостей Олександр Зінченко не зіграв у матчі, ще не відновившись після травми.

Лідер АПЛ Ліверпуль із великими зусиллями обіграв вдома Брайтон, хоча впевнено вигравав 2:0 після дубля Вірджіла ван Дейка.

На 76-й хвилині господарі залишилися в меншості після вилучення воротаря Аліссон, після чого відразу ж пропустили гол, але все-таки втримали перемогу.