Англійська Прем'єр-ліга: Арсенал врятував нічию в лондонському дербі

1 вересня 2019, 20:52

В рамках четвертого туру англійської Прем'єр-ліги Арсенал зіграв унічию з Тоттенхемом 2:2.

Арсенал зумів звести матч до нічиєї після того, як поступався Тоттенхему по ходу зустрічі 0:2.

У першму таймі Крістіан Еріксен відкрив рахунок, а згодом Гаррі Кейн подвоїв перевагу гостей.

«Каноніри» один гол відквитали ще до перерви — відзначився Александр Ляказетт. На 71-й хвилині П'єр-Емерік Обамеянг відгукнувся на пас Маттео Гендузі і зрівняв рахунок.

На 79-й хвилині Арсенал забив навіть третій гол, але арбітр відмінив взяття воріт після офсайду. У підсумку команди поділили очки.

У ще одному матчі дня між Евертоном та Вулверхемптоном глядачі побачили аж п’ять голів. «Іриски» двічі виходили вперед, але гості щоразу зрівнювали рахунок. На 80-й хвилині Річарлісон забив третій м’яч у ворота Вулврхемптона, відповіді на який у гостей не знайшлося.

Арсенал — Тоттенхем 2:2
Голи: Ляказетт, 45+2, Обамеянг, 71 — Еріксен, 10, Кейн, 40

Арсенал: Лено — Мейтленд-Найлз, Папастатопулос, Давід Луїс, Колашинац — Торрейра (Себальос, 63), Джака, Гендузі - Пепе, Ляказетт (Мхітарян, 67), Обамеянг

Тоттенхем: Льоріс — Альдервейрельд, Санчес, Вертонген, Роуз — Сіссоко, Уінкс — Ламела (Аллі, 60), Еріксен, Сон Хин Мін (Ло Чельсо, 79) — Кейн

Попередження: Ляказетт, Папастатопулос, Джака — Роуз, Ламела, Еріксен, Уінкс

Евертон — Вулверхемптон 3:2
Голи: Річарлісон, 5, 80, Івобі, 12 — Сесс, 9, Хіменес, 75

Myscore.com.ua

Напередодні Андрій Ярмоленко голом допоміг Вест Хему перемогти Норвіч з рахунком 2:0, а Манчестер Юнайтед втретє у сезоні не зміг перемогти, зігравши внічию 1:1 із Саутгемптоном.