Англія не змогла перемогти Хорватію, Швейцарія програла Бельгії. Результати матчів Ліги націй - відео

13 жовтня 2018, 00:18

Відбулись сім матчів Ліги націй.

В найочікуванішому матчі дня збірні Англії та Хорватії при порожніх трибунах голів не забили. Команди розпочали матч дуже обережно і перший момент виник вже ближче до завершення першої 45-хвилинки, коли пробивав Крамарич, але кіпер англійців був на місці.

У другому таймі активнішою була збірна Англії. Зокрема, після удару Кейна хорватів врятувала поперечина. Згодом Кейн таки забив, але м'яч не зарахували через офсайд. У підсумку матч закінчився сухою нічиєю.

Набагато веселіше було в матчі Бельгія - Швейцарія. На гол Лукаку швейцарці відповіли влучним пострілом Гаврановича за 14 хвилин до закінчення матчу. Однак Лукаку виявився не готовий розписати нічию і на 84-й хвилині забив переможний м'яч, оформивши дубль.

У Лізі B Австрія завдяки голу Арнаутовича мінімально здолала Північну Ірландію та здобула свою першу перемогу в новому турнірі. З таким же мінімальним рахунком 1:0 перемоги святкували збірні Греції, Фінляндії та Білорусі, а Сан-Маріно зазнало третьої поразки, програвши на виїзді Молдові - 2:0.

Хорватія - Англія - 0:0

Хорватія: Лівакович - Єдвай, Ловрен, Віда, Піваріч - Ракитич, Ковачич (Бадель, 73) - Крамарич, Модрич, Перішич (П'яца, 69) - Ребич (Лівайя, 80)

Англія: Пікфорд - Уокер, Стоунз, Магуайр - Стерлінг, Хендерсон, Дайер, Барклі, Чілвелл - Рашфорд, Кейн

Попередження: Ковачич, Ловрен, Єдвай - Хендерсон, Стоунз, Стерлінг