Довів маму до сліз. Японський футболіст отримав безглузде вилучення через 13 секунд після виходу на поле — відео

18 вересня, 12:26
Для Накадзіми це була лише друга гра за його новий клуб (Фото:ФК Антальяспор)

Японський півзахисник Антальяспора Шоя Накадзіма отримав безглузде вилучення у матчі 7-го туру чемпіонату Туреччини проти Аданадемірспора.

28-річний хавбек господарів розпочав гру на лаві запасних, на поле він вийшов на 59-й хвилині, коли його команда вже програвала з рахунком 0:1.

Матч для нього тривав лише 13 секунд, оскільки незабаром після своєї появи Шоя відзначився грубим фолом проти суперника, не встигнувши зіграти у м'яч.

Спочатку суддя показав йому жовту картку, але після перегляду відеоповтору моменту змінив своє рішення і вилучив японця з поля.

Дії Накадзіми засмутили його маму, яка стежила за поєдинком на трибунах. Жінка не змогла стримати сліз від смутку та розплакалася.

Цікаво, що вилучення японця було не першим у матчі. Вже на 7-й хвилині зустрічі червону картку було показано його одноклубнику Сонеру Айдоду. А наприкінці першого тайму вилучення заробив український захисник Аданадемірспора Ярослав Ракицький.

Сам матч завершився розгромною поразкою Антальяспора з рахунком 0:3. Для Накадзіми це була лише друга гра за його новий клуб.

Раніше захисник Аданадемірспора Самет Акайдін приніс своїй команді перемогу в матчі 6-го туру чемпіонату країни проти Трабзонспора голом, який він забив ударом статевим органом.

Редактор: Євген Нещерет