Манчестер Сіті в драматичному матчі програв Вулверхемптону в англійській Прем'єр-лізі

28 грудня 2019, 00:13

В рамках 19 туру англійської Прем'єр-ліги Вулверхемптон переміг Манчестер Сіті з рахунком 3:2, програючи по ходу зустрічі 0:2.

Манчестер Сіті уже на 12-й хвилині залишився у меншості після вилучення голкіпера Едерсона. Проте це не завадило «містянам» відкрити рахунок у матчі, а згодом і подвоїти перевагу завдяки двом голам Стерлінга.

Однак в другому таймі чисельна перевага Вулверхемптона таки далася взнаки. Спочатку Траоре відквитав одн гол, а ближче до завершення зустрічі Хіменес зрівняв рахунок.

На цьому Вулверхемптон не зупинився і на 90-й хвилині завдяки влучному удару Догерті з лінії штрафного забив тертій гол, оформивши камбек.

Український півзахисник гостей Олександр Зінченко весь матч провів у запасі.

Манчестер Сіті зазнав п’ятої поразки у чемпіонаті і залишився на третьому місці, відстаючи від Лестера на одне очко, а від Ліверпуля — на 14.

Вулверхемптон — Манчестер Сіті 3:2
Голи: Траор, 55, Хіменес, 82, Догерті, 90 — Стерлінг, 25, 50
Вилучення: Едерсон, 12

Напередодні Ліверпуль розгромив Лестер 4:0 і відірвався від другого місц на 13 очок.

В інших матчах 19-го туру АПЛ Челсі програв удома Саутгемптону 0:2, Тоттенхем і Манчестер Юнайтед перемогли Брайтон і Ньюкасл відповідно 2:1 и 4:1, а Борнмут і Арсенал розійшлися миром 1:1.