Англійська Прем'єр-ліга. Ліверпуль і Манчестер Сіті із Зінченком виграли, Арсенал драматично програв Челсі - відео

29 грудня 2019, 22:50

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) завершився 20-й тур.

У центральному матчі туру Арсенал приймав на своєму полі Челсі і відкрив рахунок на 13-й хвилині завдяки голу Обамеянга.

Челсі вдалося налагодити свою гру після виходу на поле Жоржиньо і тактичної перебудови, що дозволило створювати моменти біля воріт суперника.

Проте, зрівняти рахунок вдалося лише на 83-му оберті секундної стрілки завдяки тому ж Жоржиньо. Через чотири хвилини перемогу гостям приніс Абрахам — 2:1.

Лідер АПЛ Ліверпуль здобув свою дев’яту перемогу поспіль, із мінімальним результатом обігравши вдома Вулверхемптон після точного удару Мане.

Чинний чемпіон Манчестер Сіті з рахунком 2:0 переграв на своєму полі Шеффілд Юнайтед: у другому таймі відзначилися Агуеро та де Брейне. Український захисник провів весь матч у складі господарів.

УЄФА

Напередодні Манчестер Юнайтед здобув гостьову перемогу над Бернлі з рахунком 2:0, завдяки чому піднявся на п’яте місце в таблиці.