Англійська Прем'єр-ліга. Арсенал вдруге поспіль програв, Манчестер Юнайтед драматично втратив перемогу — відео

7 лютого 2021, 00:00

Відбулися п’ять матчів 23 туру англійської Прем'єр-ліги.

Арсенал на виїзді поступився Астон Віллі з рахунком 0:1 та зазнав другої поразки поспіль, ризикуючи випасти із топ-10.

Манчестер Юнайтед у драматичному матчі зіграв у результативну нічию з Евертоном — 3:3. Манкуніанці по ходу матчу вели в рахунку 2:0, але в другому таймі «ірикам» вдалося зрівняти рахунок.

Після цього господарі знову вийшли вперед, але не втримали перемогу, пропустивши на 96-й хвилині.

Вест Хем Андрія Ярмоленка втратив очки в грі з Фулгемом — 0:0. Українець з’явився на полі на початку другого тайму, але нічим своєму клубу не допоміг.

Результати матчів:

Манчестер Юнайтед — Евертон 3:3
Голи: Кавані, 24, Фернандеш, 45, Мактоміней, 70 — Дукуре, 49, Родрігес, 52, Калвер-Льюїн, 90+6

flashscore.ua

Раніше Манчестер Юнайтед обіграв Саутгемптон з рахунком 9:0 та повторив рекордну перемогу в історії англійської Прем'єр-ліги.