Ліверпуль з труднощами переміг аутсайдера, Лестер втратив очки. Результати англійської Прем'єр-ліги — відео

15 лютого 2020, 21:44

Відбулись три матчі 26 туру англійської Прем'єр-ліги.

Ліверпуль здобув непросту перемогу над останньої командою в турнірній таблиці АПЛ Норвічем. Після безгольового першого тайму Ліверпулю вдалося відкрити рахунок у матчі лише на 77-й хвилині після удару Садіо Мане у ближній кут. Ліверпуль довів матч до перемоги та відірвався від Манчестер Сіті, у якого матч у запасі, на 25 очок.

У ще одному матчі туру Лестер втратив очки в грі з Вулверхемптоном, зігравш внічию 0:0, і не зумів піднятися на друге місце.

Бернлі здобув перемогу над Саутгемптоном 2:1 та піднявся на 10 місце чемпіонату.

Myscore.com.ua

У попередньому турі АПЛ Ліверпуль розгромив Саутгемптон 4:0, а Лестер зіграв унічию з Челсі - 2:2.