Ліверпуль розгромно зазнав першої поразки, Челсі сенсаційно втратив очки. Результати англійської Прем'єр-ліги — відео

29 лютого 2020, 21:38

Відбулися шість матчів 28 туру англійської Прем'єр-ліги.

Ліверпуль несподівано розгромно програв Вотфорду 0:3, зазнавши першої поразки у сезоні чемпіонату. На початку другого тайму Ліверпуль протягом шести хвилин пропустив два голи від Сарра, а на 72-й хвилині Діні встановив на табло остаточний рахунок 3:0.

Ліверпуль вперше програв у сезоні, але продовжує впевнено лідирувати, випереджаючи Манчестер Сіті, у якого матч у запасі, на 22 очки.

Також очок у цьому турі не дорахувався Челсі. Лондонці на виїзді не змогли здолати Борнмут, зігравши внічию 2:2. Цікаво, що Челсі вдалося зрівняти рахунок лише за п’ять хвилин до закінчення зустрічі.

Також напередодні несподівано програв Лестер. Підопічні Брендана Роджерса на виїзді поступилися Норвічу 0:1.