Англійська Прем'єр-ліга. Ліверпуль зазнав сенсаційного розгрому, пропустивши сім голів, Лестер програв клубу Ярмоленка — відео

4 жовтня 2020, 23:10

Відбулися матчі четвертого туру англійської Прем'єр-ліги.

Ліверпуль сенсаційно зазнав розгрому у виїзному матчі проти Астон Вілли з рахунком 2:7. Бірмінгемці ще у першому таймі зробили серйозну заявку на перемогу, забивши чотири м’ячі і пропустивши лише один.

У другому таймі Ліверпуль не зумів переломити хід поєдинку та пропустив ще три голи, на який відповів лише одним влучним ударом.

Лондонський Вест Хем, в якому виступає українець Андрій Ярмоленко, розгромив на виїзді Лестер 3:0, завдавши тому першої поразки у сезоні. Ярмоленко провів увесь матч на лаві запасних.

Арсенал переміг Шеффілд Юнайтед 2:1 і піднявся на четверте місце чемпіонату.

Астон Вілла — Ліверпуль 7:2
Голи: Воткінс, 4, 22, 39, Макгін, 35, Барклі, 55, Гріліш, 66, 75 — Салах, 33, 60

Myscore.com.ua

Напередодні в рамках четвертого туру АПЛ Челсі розгромив Крістал Пелас (4:0), а Манчестер Сіті втратив очки в грі з Лідсом (1:1).