Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Юнайтед програв Лестеру, Ліверпуль розгромив суперника, Челсі залишився на вершині - відео

16 жовтня 2021, 22:09

Відбулися сім матчів восьмого туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Манчестер Юнайтед поступився Лестеру — 2:4. «Червоні дияволи» першими забили, після чого Лестеру вдалося не тільки відігратися, а й вийти вперед.

На 82-й хвилині манкуніанці знову зрівняли рахунок, але уже через хвилину пропустили третій м’яч, а в компенсований арбітром час Лестер поставив крапку в матчі.

Лідирувати продовує Челсі, який обіграв Брентфорд з рахунком 1:0. Також перемогти в турі здобули Ліверпуль та Манчестер Сіті, які обіграли Вотфорд та Бернлі відповідно.

Результати матчів:

Вотфорд — Ліверпуль 0:5
Голи: Мане, 9, Фірміно, 37, 52, 90+1, Салах, 54

Лестер — Манчестер Юнайтед 4:2
Голи: Тілеманс, 31, Союнчу, 78, Варді, 83, Дака, 90+1 — Грінвуд, 19, Рашфорд, 82

Астон Вілла — Вулверхемптон 2:3
Голи: Інгз, 48, Макгінн, 68 — Саїсс, 80, Коуді, 85, Невеш, 90+5

Манчестер Сіті — Бернлі - 2:0
Голи: Б. Сілва, 12, Де Брюйне, 70

Норвіч — Брайтон — 0:0

Саутгемптон — Лідс 1:0
Гол: Броя, 53

Брентфорд — Челсі 0:1