Англійська Прем'єр-Ліга. Манчестер Сіті на виїзді обіграв Арсенал, Вест Хем взяв три очки без Ярмоленка

1 січня, 21:53
Драматічна перемога Ман Сіті (Фото:REUTERS)

У чемпіонаті Англії з футболу зіграно три поєдинки 21-го туру.

Манчестер Сіті у вольовому стилі обіграв Арсенал (2:1) і продовжив свою переможну серію у Прем'єр-лізі до 11-ти матчів. Кульмінаційний момент поєдинку стався на третій компенсованій хвилині до другого тайму, коли Родрі проштовхнув м’яч повз воротаря господарів.

Вест Хем з Андрієм Ярмоленком на лаві запасних утримав перемогу над Крістал Пелас (3:2) і скоротив відставання від Арсеналу у боротьбі за зону Ліги чемпіонів лише до одного очка.

Тоттенхем завдяки пізньому голу захисника Давінсона Санчеса вирвав перемогу над Уотфордом (1:0) та продовжив свою безпрограшну серію у чемпіонаті до восьми ігор.

Результати матчів:

Арсенал — Манчестер Сіті 1:2

Голи: Сака, 31 — Марез, 57 (з пенальті), Родрі, 90+3

Кристал Пелас — Вест Хем 2:3

Голи: Едуар, 83, Олісі, 90 — Антоніо, 22, Лансіні, 25, 45+5 (з пенальті)

Уотфорд — Тоттенхем 0:1

Гол: Санчес, 90+6

Турнірна таблиця:

flashscore.com.ua

Раніше у чемпіонаті Англії Манчестер Юнайтед завдяки черговому голу Кріштіану Роналду обіграв Бернлі (3:1).

Редактор: Іван Мартинов