Англійська Прем'єр-ліга. Арсенал без Зінченка втримав лідерство, Манчестер Сіті розгромно переміг, Ліверпуль драматично виграв — відео

1 вересня, 00:20
Холанд зробив хет-трік (Фото:Reuters/Jason Cairnduff)

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) відбулося кілька матчів 5-го туру.

Лідер першості Арсенал, у заявці якого не було українця Олександра Зінченка, переграв на своєму полі Астон Віллу — 3:1.

Господарі відкрили рахунок наприкінці півгодини гри після гола Жезуса, але пропустили на 74-й хвилині - забив Луїз. Та майже відразу Мартінеллі приніс лондонцям перемогу, що дозволило їм утримати лідерство в таблиці.

Чинний чемпіон Манчестер Сіті розгромив удома Ноттінгем Форест 6:0 і залишився другим. Хет-трик в активі зіркового новачка господарів Холанда, який має вже дев’ять голів у п’яти матчах, дублем же відзначився Альварес.

Третя команда в таблиці Тоттенхем оступилася на виїзді проти Вест Хема — 1:1. Гості відкрили рахунок завдяки автоголу Керера, але Соучек дозволив їм здобути лише нічию.

Ліверпуль на своєму полі драматично переміг 2:1 Ньюкасл, пропустивши в першому таймі від Ісака. Проте голи Фірміно наприкінці години гри та Карвальо на 90+8-й хвилині принесли Ліверпулю три очки.

flashscore.ua

Напередодні Челсі сенсаційно поступився на виїзді Саутгемптону з рахунком 1:2, зазнавши другої поразки в п’яти стартових матчах нового сезону АПЛ.