Англійська Прем'єр-Ліга. Арсенал із Зінченком зміцнив лідерство, Ньюкасл обійшов Манчестер Сіті — відео

27 грудня 2022, 00:14
Арсенал збільшив свій відрив на вершині таблиці до семи очок (Фото:Reuters/Andrew Couldridge)

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) стартував 17-й тур.

Лідер чемпіонату Арсенал, поступаючись 0:1 на початку першого тайму, збільшив свій відрив до семи очок на вершині таблиці завдяки домашній перемозі над Вест Хемом — 3:1.

На гол Бенрахма з пенальті до перерви господарі відповіли результативними ударами Сака, Мартінеллі та Нкетія в другій половині матчу. Український захисник Олександр Зінченко вийшов на заміну на 77-й хвилині та результативними діями не відзначився.

Ньюкасл обійшов на один бал Манчестер Сіті, який зіграв на два матчі менше, та піднявся на друге місце після гостьового розгрому Лестера з рахунком 3:0.

Четвертий в таблиці Тоттенхем також на чужому полі врятувався від поразки Брентфорду, зігравши 2:2 після 0:2 до 54-й хвилині. В ще одному поєдинку Ліверпуль переміг на виїзді Астон Віллу — 3:1.

Евертон, за який весь матч провів український захисник Віталій Міколенко, поступився вдома Вулверхемптону — 1:2.

Результати 17 туру АПЛ:

Арсенал — Вест Хем 3:1

Голи: Сака, 53, Мартінеллі, 58, Нкетія, 69 — Бенрахма, 27 (з пенальті)

flashscore.ua

Минулого тижня Манчестер Сіті обіграв Ліверпуль з рахунком 3:2 в 1/8 фіналу Кубка англійської ліги та вийшов у чвертьфінал турніру.