Англійська Прем'єр-Ліга. Вест Хем Ярмоленка обійшов Манчестер Юнайтед і став четвертим після його сенсаційної осічки — відео

9 лютого, 01:06
Роналду розпочав матч проти Бернлі в запасі (Фото:Reuters/Carl Recine)

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) стартував 24 тур.

Вест Хем обіграв удома Вотфорд завдяки голу Джаррода Боуена. Український півзахисник господарів Андрій Ярмоленко весь матч провів у запасі.

Тим самим лондонська команда піднялася в зону Ліги чемпіонів на четверте місце, в чому їй також допомогла сенсаційна нічия Манчестер Юнайтед на виїзді з Бернлі - 1:1.

Гості відкрили рахунок на 18-й хвилині, коли відзначився Поль Погба. Господарі змогли відігратися на початку другого тайму після голу Джея Родрігеса.

Примітно, що зірковий нападник МЮ Кріштіану Роналду розпочав матч у запасі та на 68-й хвилині вийшов на заміну, але не допоміг команді вирвати перемогу.

В ще одному поєдинку Ньюкасл удома переміг Евертон 3:1. Український захисник гостей Віталій Миколенко не потрапив у заявку на гру через сумнівний тест на коронавірус.

Результати матчів 24 туру АПЛ:

Вест Хем — Вотфорд 1:0
Гол: Боуен, 68

Бернлі - Манчестер Юнайтед 1:1
Голи: Родрігес, 48 — Погба, 17

Ньюкасл — Евертон 3:1
Голи: Холгейт, 37 (автогол) Фрейзер, 56, Тріпп'єр, 80 — Лассельс, 36 (автогол)

Flashscore.ua

У своєму попередньому матчі Манчестер Юнайтед зазнав сенсаційної поразки від представника другого дивізіону Мідлсбро в 1/16 фіналу Кубка Англії.