Перша за 74 роки перемога новачка в еліті. Сезон англійської Прем'єр-ліги почався з сенсації - відео

14 серпня 2021, 01:08

Новачок англійської Прем'єр-ліги Брентфорд сенсаційно переміг Арсенал 2:0 на своєму полі в стартовому матчі першого туру.

Господарі поля змогли відкрити рахунок на 22-й хвилині, коли після голу Етана Піннока голом відзначився Серхіо Каньос.

Гості марно намагалися відновити рівновагу, а на 73-й хвилині пропустили ще один м’яч, який забив Крістіан Норгор.

Брентфорд — Арсенал 2:0

Голи: Каньос, 22, Норгор, 73

Брентфорд вперше за 74 роки почав сезон в еліті англійського футболу після перемоги у фіналі плей-офф Чемпіоншипа — другого за рангом дивізіону країни.

Арсенал за підсумками минулої кампанії вперше за 25 років не потрапив в єврокубки, посівши восьме місце.

Минулого тижня Манчестер Сіті програв Лестеру з рахунком 0:1 у матчі за Суперкубок Англії.