Англійська Прем'єр-ліга. Ліверпуль в результативному матчі втратив перемогу над Челсі, новий клуб Миколенка зазнав поразки — відео

2 січня, 20:53
Ліверпуль втратив перевагу у два голи (Фото:REUTERS/Toby Melville)

Відбулися чотири матчі 21 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Ліверпуль розішовся миром із Челсі, зігравши внічию 2:2.

Мерсисайдці потужно розпочали матч і вже на 26-й хвилині вели в рахунку 2:0 — відзначилися Мане та Салах.

Лондонці зуміли переломити хід поєдинку і відігралися ще до перерви. Спочатку Ковачич красивим ударом здалеку скоротив розрив у рахнку, а через кілька хвилин Пулішич зрівняв рахунок.

У другому таймі команди збавили темп і голів більше не забивали.

Евертон, гравцем якого напередодні став укрраїнський захисник Віталії Миколенко, вдома поступився Брайтону з рахункоом 2:3.

Миколенко участь у у матчі не брав і спостерігав за грою з трибун.

Результати матчів:

Челсі - Ліверпуль 2:2
Голи: Ковачич, 42, Пулішич, 45+1 — Мане, 9, Салах, 26

Евертон — Брайтон 2:3
Голи: Гордон, 53, 76 — Макаллістер, 3, 71, Берн, 21
Нереалізований пенальті: Калвер-Льюїн, 25 (Евертон)

Брентфорд — Астон Вілла 2:1
Голи: Вісса, 42, Расмуссен, 83 — Інгс, 16

Лідс — Бернлі 3:1
Голи: Гаррісон, 39, Даллас, 77, Джеймс, 90+2 — Корне, 54

flashscore.ua

Напередодні Манчестер Сіті обіграв Арсенал (2:1), а Вест Гем переміг Крістал Пелас