Англійська Прем'єр-Ліга. Челсі втримався на вершині, Манчестер Сіті із Зінченком виграв, Вест Хем без Ярмоленка оступився — відео

2 грудня 2021, 00:39

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) відбулося кілька матчів 14-го туру.

Лідер Челсі в непростому поєдинку обіграв на виїзді Вотфорд з рахунком 2:1, забивши переможний м’яч на 72-й хвилині завдяки влучному удару Зієша.

Другий в таблиці Манчестер Сіті, в складі якого всю гру на позиції лівого захисника провів українець Олександр Зінченко, з аналогічним результатом переміг у гостях Астон Віллу.

Ліверпуль, що йде на третьому рядку, в мерсисайдському дербі розгромив на виїзді Евертон — 4:1. Дублем у «Червоних» відзначився кращий бомбардир АПЛ Мохамед Салах — тепер у нього 13 голів.

Вест Хем, чий український нападник Андрій Ярмоленко весь матч провів у запасі, на останній хвилині основного часу втратив перемогу над Брайтоном вдома — 1:1.

Flashscore.com.ua

В минулому турі Челсі поділив очки з Манчестер Юнайтед — 1:1, а Манчестер Сіті розібрався з Вест Хемом — 2:1.