Англійська Прем'єр-ліга. Тоттенхем вдруге поспіль програв, Манчестер Юнайтед не зміг перемогти Евертон — відео

1 березня 2020, 19:52

В рамках 28 туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Юнайтед не зміг перемогти Евертон, а Тоттенхем програв Вулверхемтону.

Манчестер Юнайтед пропустив уже в дебюті гри після жахливої помилки голкіпера Де Хеа. Вибиваючи м’яч, воротар влучив у Калвера-Льюїна, від якого круглий залетів у сітку. «Червоним дияволам» вдалося відігратися ще у першому таймі після красивого дальнього удару Бруну Фернандеша, але вирвати перемогу у Ліверпулі не вдалося.

Тоттенхем зазнав другої поразки поспіль. Після поразки 1:2 від Челсі у минулому турі підопічні Моуріньо вдома програли Вулверхемптону з рахунком 2:3. «Шпори» вели в рахунку 2:1, але спочатку Діогу Жота зрівняв рахунок, а на 73-й хвилині Хіменес принів «вовкам» перемогу.

Перемога дозволила Вулверхемптону піднятися на шосте місце, обійшовши той же Тоттенхем, та зрівнятися по очкам з Манчестер Юнайтед — у обох клубів по 42 бали.

Результати матчів:

Евертон — Манчестер Юнайтед 1:1
Голи: Калвер-Льюїн, 3 — Б. Фернандеш, 31

Тоттенгем — Вулвергемптон 2:3
Голи: Бергвейн, 13, Ор'є, 45+1 — Догерті, 27, Діогу Жота, 57, Хіменес, 73

Myscore.com.ua

Напередодні Ліверпуль розгромно програв Вотфорду 0:3, зазнавши першої поразки у сезоні, а Челсі не зміг перемогти Борнмут — 2:2.