Ліверпуль переміг Манчестер Юнайтед і наблизився до чемпіонського титулу англійської Прем'єр-ліги — відео

19 січня 2020, 20:30

Ліверпуль переміг Манчестер Юнайтед з рахунком 2:0 в матчі 23 туру англійської Прем'єр-ліги та на 16 очок відірвався від другого місця, маючи гру в запасі.

На 15-й хвилині ван Дейк вистрибнув вище за всіх під час навісу з кутового та головою відправив м’яч у ворота, відкривши рахунок.

Ближче до завершення другого тайму МЮ перевів гру на чужу половину поля, але на останніх хвилинах пропустив контратаку. Голкіпер Аліссон вивів Салаха один на один з Де Хеа і форвард низом відправив м’яч у сітку, знявши усі питання щодо переможця.

Ліверпуль набрав 64 очки, відірвавшись від Манчестер сіті на 16 балів, маючи при цьому матч у запасі.

У ще одному матчі дня Лестер поступився Бернлі з рахунком 1:2 та не зміг наздогнати Манчестер Сіті.

Ліверпуль — Манчестер Юнайтед 2:0
Голи: ван Дейк, 15, Салах, 90+3

Бернлі — Лестер 2:1
Голи: Вуд, 56, Вествуд, 79 — Барнс, 33

У попередньому турі АПЛ Ліверпуль переміг Тоттенхем з рахунком 1:0.