Ліверпуль стартував з розгромної перемоги у новому сезоні англійської Прем'єр-ліги

9 серпня 2019, 23:56

Ліверпуль розгромив Норвіч з рахунком 4:1 у стартовому матчі першого туру англійської Прем'єр-ліги.

Усі чотири голи Ліверпуль забив у першому таймі. Мерсисайдці відкрили рахунок уже на 7-й хвилині, коли Грант Хенлі відзначився автоголом.

Через 12 хвилин лідер Ліверпуля Мохамед Салах подвоїв перевагу, а згодом захисник Вірджил ван Дейк зробив рахунок розгромним. Під завісу першого тайму Дівок Орігі забив четвертий м'яч.

У другому таймі Теему Пуккі відквитав один м'яч, але на більше гостей не вистачило.

Ліверпуль — Норвіч — 4:1
Голи: Хенлі, 7 (авт.), Салах, 19, ван Дейк, 28, Орігі, 42 — Пуккі, 64

Ліверпуль: Аліссон (Адріан, 39) — Александер-Арнольд, Гомес, ван Дейк, Робертсон — Хендерсон, Фабіньо, Вейналдум — Салах, Фірміно (Мілнер, 86), Орігі (Мане, 74)

Норвіч: Крул — Ааронс, Хенлі, Годфрі, Льюїс — Маклін, Трібулл (Ернандес, 70) — Буендіа, Штіперманн (Ляйтнер, 58), Кантуелл — Пуккі (Дрміч, 83)

Попередження: Ляйтнер, Буендіа

Раніше Ліверпуль програв Манчестер Сіті у серії пенальті в матчі за Суперкубок Англії.