АПЛ: Ліверпуль повернувся в лідери, Челсі програв Евертону - відео

17 березня 2019, 21:02

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) відбулися кілька матчів 31-го туру.

Ліверпуль, який напередодні відставав на один бал від лідера Манчестер Сіті, мав можливість посісти його місце, поки той грав у Кубку Англії.

У гостьовому поєдинку проти Фулхема мерсисайдці вийшли вперед завдяки голу Садіо Мане на 26-й хвилині, але помилка захисника Вірджіла ван Дейка, який невдало скинув м'яч воротареві своєї команди Алісону, дозволила Райану Баббелу зрівняти рахунок на 74-му оберті секундної стрілки.

На щастя для Ліверпуля, йому вдалося знову вийти вперед після точного удару з пенальті від Джеймса Мілнера на 81-й хвилині. Це взяття воріт і стало переможним - 2:1.

Відео голів і огляд матчу Фулхем - Ліверпуль

Шоста на сьогодні команда першості Челсі не зуміла піднятися в турнірній таблиці, поступившись на виїзді Евертону. Перемогу господарям принесли голи Рішарлісона та Гілфі Сігурдссона.

Відео голів і огляд матчу Евертон - Челсі

Результати матчів 31-го туру АПЛ:

Фулхем - Ліверпуль 1:2

Голи: Бабел, 74 - Мане, 26, Мілнер, 81 (з пенальті)

Евертон - Челсі 2:0
Голи: Рішарлісон, 49, Сігурдссон, 72

Вест Хем - Хаддерсфілд 4:3
Голи: Нобл, 15 (з пенальті), Огбонна, 75, Чічаріто, 84, 90 - Бакуна, 17, Грант, 30, 65

Бернлі - Лестер Сіті 1:2
Голи: Макніл, 38 - Медісон, 33, Морган, 90

Борнмут - Ньюкасл 2:2
Голи: Кінг, 48 (з пенальті), 81 - Рондон, 45, Рітчі, 90+4

MyScore.com.ua

Напередодні Манчестер Сіті вирвав перемогу в чвертьфіналі Кубка Англії з результатом 3:2, хоча програвав 0:2 представнику другого дивізіону Суонсі.