Роналду забив уперше за сім матчів. Манчестер Юнайтед перервав серію із трьох ігор без перемог — відео

16 лютого, 01:38
Роналду перервав свою гольову посуху (Фото:REUTERS/Peter Powell)

Манчестер Юнайтед перервав серію із трьох поєдинків без перемог у всіх турнірах, обігравши Брайтон 2:0 на своєму полі у відкладеному матчі 18 туру англійської Прем'єр-ліги.

Господарі частіше гостей створювали моменти біля чужих воріт, проте команди не змогли відкрити рахунок у першому таймі.

На 51-й хвилині це вдалося зробити Кріштіану Роналду, який тим самим перервав свою серію із шести матчів без голів.

На 54-му оберті секундної стрілки Брайтон залишився в меншості після вилучення Донка — той фолом завадив Еланзі вийти віч-на-віч із воротарем суперника.

Згодом рахунок міг стати як 2:0, так і 1:1, але саме Манчестер Юнайтед вдалося досягти свого, коли голом у компенсований час відзначився Бруну Фернандеш.

Перемога дозволила «Червоним Дияволам» повернутись у зону Ліги чемпіонів на четверте місце, випередивши Вест Хем українського півзахисника Андрія Ярмоленка.

Манчестер Юнайтед — Брайтон 2:0
Голи: Роналду, 51, Фернандеш, 90+7

Flashscore

Раніше Ліверпуль несподівано зазнав проблем у матчі із головним аутсайдером сезону Бернлі, але все ж таки переміг 1:0.