Манчестер Сіті без Зінченка виграв у феєричному матчі англійської Прем'єр-ліги

15 травня 2021, 00:53

У першому після завоювання чемпіонського титулу матчі Манчестер Сіті обіграв Ньюкасл із рахунком 4:3 у 36-му турі англійської Прем'єр-ліги.

Господарям вдалося відкрити рахунок на 25-й хвилині завдяки голу Крафта, на що гості відповіли своїм результативним ударом від Канселу на 39-й хвилині.

Майже відразу ж Сіті вийшов уперед, коли забив Ферран Торрес, але перед самою перервою Жоелінтон відновив рівновагу ударом із пенальті.

Наприкінці години гри з гаком Віллок вивів господарів уперед, проте вже через дві хвилини той же Торрес відновив рівновагу, а ще через дві - приніс гостям перемогу.

Український захисник Олександр Зінченко не був включений в заявку Манчестер Сіті на матч поряд із низкою гравців основного складу.

Ньюкасл — Манчестер Сіті 3:4

Голи: Крафт, 25, Жоелінтон, 45+6 (з пенальті), Віллок, 62 — Канселу, 39, Торрес, 42, 64, 66

Flashscore.com.ua

Напередодні Манчестер Юнайтед у принциповій грі приймав на своєму полі Ліверпуль і зазнав поразки з результатом 2:4.