Манчестер Юнайтед сенсаційно програв, Лестер розгромив команду Ярмоленка. Результати англійської Прем'єр-ліги

23 січня 2020, 00:31

Відбулись три матчі 24 туру англійської Прем'єр-ліги.

Манчестер Юнайтед після поразки в минулому турі від Ліверпуля з рахунком 0:2 несподівано з ідентичним рахунком вдома поступився Бернлі.

Гості забили по голу у кожному з таймів. Спочатку Вуд відправив м’яч у сітку після розіграшу стандарту, а пізніше Родрігес гарматним ударом поцілив у ближній кут. «Червоні дияволи» зазнали другої поразки поспіль і восьмої у сезоні АПЛ.

Лестер вдома розгромив Вест Хем 4:1 і не відпустив у відрив Манчестер Сіті. Український нападник Вест Хема Андрій Ярмоленко участі в матчі небрав, оскільки відновлюється від тарвми.

У ще одному матчі дня Тоттенхем перервав безвиграшну серію, перемігши Норвіч 2:1, та зрівнявся по очках із Манчестер Юнайтед — у обох команд по 34 бали.

Тоттенгем — Норвіч 2:1
Голи: Аллі, 3, Сон Хин Мін, 79 — Пуккі, 70 (пен)

Лестер — Вест Гем 4:1
Голи: Барнс, 24, Рікарду Перейра, 45+5; Перес, 81 (пен), 88 — Нобл, 50 (пен)

Манчестер Юнайтед — Бернлі 0:2
Голи: Вуд, 39, Родрігес, 56

Myscore.com.ua

Напередодні Манчестер Сіті переміг Шеффілд 1:0, а Челсі втратив перемогу над Арсеналом — 2:2.