Англійська Прем'єр-ліга. Клуб Ярмоленка обійшов Ліверпуль, Тоттенхем, Челсі і піднявся в зону Ліги чемпіонів — відео

6 квітня 2021, 00:49

В англійській Прем'єр-лізі (АПЛ) завершився 30-й тур.

Вест Хем, де виступає український півзахисник Андрій Ярмоленко, який не потрапив до заявки команди, переграв на виїзді Вулверхемптон — 3:2.

Гості відкрили рахунок вже в дебюті гри, а до 38-й хвилині вже вигравали 3:0 завдяки голам Лінгарда, Форнальса та Боуена.

Після перерви господарі ледь не врятували матч, що невдало складався, але після м’ячів Дендонкера та Сілви не змогли організувати ще одну результативну атаку.

Ця перемога дозволила Вест Хему обійти Ліверпуль, Тоттенхем і Челсі, завдяки чому піднявся на четверте місце — в зону Ліги чемпіонів.

В ще одній грі Евертон зіграв внічию з Крістал Пелес вдома з рахунком 1:1. На гол Хамеса на 56-й хвилині гості відповіли результативним ударом Батшуаї на 86-й хвилині.

Результати 30-го туру АПЛ:

Вулверхемптон — Вест Хем 2:3
Голи: Дендонкер, 44, Фабіо Сілва, 68 — Лінгард, 6, Форнальс, 14, Боуен, 38

Евертон — Крістал Пелес 1:1
Голи: Хамес, 56 — Батшуаї, 86

Flashscore.com.ua

Напередодні Тоттенхем несподівано зіграв внічию з Ньюкаслом — 2:2. Раніше Челсі розгромно програв Вест Бромвічу — 2:5, а Ліверпуль впевнено переміг Арсенал — 3:0.