Англійська Прем'єр-ліга. Манчестер Сіті розгромив суперника, Арсенал програв аутсайдеру — відео

22 липня 2020, 00:14

В рамках 37 туру англійської Прем'єр-ліги Манчестер Сіті розгромив Вотфорд за рахунком 4:0, а Арсенал програв Астон Віллі 0:1.

Манчестер Сіті легко розібрався з Вотфордом, забивши по два голи у кожному з таймів. Дублем у складі «містян» відзначився Стерлінг, ще по одному голу забили Фоден та Лапорт. Манчестер Сіті набрав 78 очок та впевнено закріпився на другому місці.

Український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко з’явився на полі на 64-й хвилині.

У ще одному матчі дня Арсенал несподівано поступився Астон Віллі, яка перед поєдинком знаходилася у зоні вильоту. Єдиний гол у матчі забив Трезеге, який допоміг команді піднятися на 17-те місце.