Англійська Прем'єр-Ліга. Манчестер Юнайтед програв у особливий день для Роналду

3 січня, 21:28
Роналду сьогодні не забив (Фото:REUTERS)

У чемпіонаті Англії з футболу завершено ще один поєдинок 21 туру.

Манчестер Юнайтед вперше в історії в рамках Прем'єр-ліги на домашньому стадіоні Олд Траффорд програв Вулверхемптону (0:1) та ускладнив собі життя у боротьбі за зону Ліги чемпіонів.

Єдиний гол у матчі був забитий на 83-й хвилині, коли португальський півзахисник гостей Жоау Моутінью підібрав м'яч метрів за 19 від воріт і точно пробив у дальній нижній кут.

Матч із Вулверхемптоном став особливим для Кріштіану Роналду – зірковий португальський форвард Манчестер Юнайтед вдруге у кар'єрі та вперше з 2008 року вивів свою команду з капітанською пов'язкою.

Роналду у другому таймі відзначився забитим м'ячем після навісу зі штрафного, проте його гол було скасовано через офсайд.

Результат матчу:

Манчестер Юнайтед – Вулверхемптон 0:1

Гол : Моутінью, 83

Турнірна таблиця:

flashscore.com.ua

Раніше у чемпіонаті Англії Ліверпуль упустив перемогу над Челсі (2:2), а новий клуб українця Віталія Міколенка Евертон програв Брайтону (2:3).

Редактор: Іван Мартинов