Дніпро-1 переграв Аполлон на виїзді та здобув першу перемогу в Лізі конференцій — відео

15 вересня, 21:42
Довбик оформив дубль (Фото:REUTERS/Yiannis Kourtoglou)

Дніпро-1 з рахунком 3:1 здолав кіпрський Аполлон на виїзді в матчі другого туру групового раунду Ліги конференцій.

Гості відкрили рахунок вже на 11-й хвилині, коли Гуцуляк віддав м’яч на Довбика, той переправив його на Рубчинського, який у падінні відправив снаряд у ворота.

Ще до того, як пройшло пів години гри, український клуб збільшив свою перевагу. Це Рубчинський віддав на Довбика, який на замаху обіграв голкіпера та відправив кулю в порожні ворота.

В самому кінці першого тайму Дніпро-1 довів рахунок до розгромного, коли Довбик оформив дубль після перепасовки з Бузанелло.

Втім, Аполлон на 58-й хвилині відквитав один гол: Піттас у падінні замкнув навіс у кут воріт. Примітно, що, як показав повтор, нападник був у офсайді, проте на матчі не було системи відеоарбітрів, тож м’яч зарахували.

Аполлон — Дніпро-1 1:3

Голи: Піттас, 58 — Рубчинський, 11, Довбик, 26, 45

У матчі першого туру групового раунду Ліги конференцій Дніпро-1 з рахунком 0:1 програв на своєму полі нідерландському АЗ.