Аргентина в драматичному фіналі у серії пенальті перемогла Францію та стала чемпіоном світу з футболу

18 грудня 2022, 19:54
Мессі завоював свій перший кубок світу (Фото:REUTERS/Paul Childs)

Збірна Аргентини після рахунку 3:3 в основний та додатковий час перемогла команду Франції в серії пенальті та виграла чемпіонат світу з футболу-2022 в Катарі.

Аргентина відкрила рахунок на 23-й хвилині, коли Дембеле сфолив у штрафному проти Ді Марії, а Мессі реалізував пенальті.

Минуло всього 13 хвилин як біло-блакитні подвоїли перевагу — Макаллістер вирізав чудову передачу на Ді Марію, який пробив повз Льоріса.

У другому таймі Франції вдалося переломити хід гри. На 79-й хвилині Мбаппе з пенальті відквитав один гол, а ще через хвилину красивим ударом з льоту зрівняв рахунок.

Матч перейшов у овертайм, де на 109-й хвилині Мессі оформив дубль та знову вивів свою команду вперед, але на 117-й хвилині французи вдруге отримали право на пенальті і Мбаппе знову був точним, оформивши хет-трик.

Основний та додатковий час завершився внічию 3:3, а ось в серії пенальті Аргентина дотиснула Францію — 4:2.

Для Аргентини це третій кубок світу в історії. Раніше біло-блакитні ставали чемпіонами в 1978 та 1986 роках.

Аргентина — Франція 3:3 (4:2 по пенальті)
Голи: Мессі, 23 (пен), 109, Ді Марія, 36 — Мбаппе, 79 (пен), 82, 117

Напередодні Хорватія обіграла Марокко в матчі за 3-є місце та стала бронзовим призером ЧС-2022.