Другий пента-трик в кар'єрі. Мессі забив за збірну Аргентини п’ять голів у одному матчі - відео

6 червня, 18:27
Ліонель Мессі самотужки розібрався з Естонією (Фото:REUTERS/Andrew Couldridge)

Нападник Ліонель Мессі продемонстрував феєричну результативнісь у товариському матчі між збірними Аргентини та Естонії, який відбувся у іспанській Памплоні.

Аргентинці вийшли на матч у експериментальному складі, проте лідер біло-блакитних опинився у старті і вже на 9-й хвилині продемонстурвав свою майстерність, відкривши рахунок ударом з пенальті, а до перерви подвоїв перевагу своєї команди.

У другому таймі Ліонель продовжив феєрити на полі та відпраив у ворота естонців ще три м’ячі. Окрім Мессі у матчі ніхто голів не забивав, а Аргентина здобула розгромну перемогу 5:0.

До цього Мессі забивав п’ять голів в одному матчі лише одного разу. Виступаючи у Барселоні, у 2012 році він оформив пента-трик у ворота Байєра в Лізі чемпіонів.

Раніше збірна Аргентини пробилася на чемпіонат світу-2022, де на груповій стадії зіграє з Саудівською Аравією, Мексикою та Польщею.

Повідомлялося, що Ліонель Мессі після завершення контракту з ПСЖ може продовжити кар'єру в команді МЛС Інтері Маямі.