Аргентина — Хорватія. Де і коли дивитись матч півфіналу ЧС-2022

13 грудня 2022, 08:10
Аргентина здобула 8 перемог у 10 останніх іграх (Фото:REUTERS/Kai Pfaffenbach)

НВ представляє анонс матчу півфіналу чемпіонату світу з футболу-2022 у Катарі між збірними Аргентини та Хорватії.

Дивитись онлайн-трансляцію матчу Аргентина — Хорватія можна тут

Поєдинок Аргентина — Хорватія відбудеться у Лусаїлі 13 грудня на стадіоні Лусаїл Айконік. Початок гри — о 21:00 за київським часом.

Пряма трансляція матчу буде доступною на місцевих телеканалах Суспільного, OTT-платформі MEGOGO та на сайті Суспільне Спорт.

Що потрібно знати про збірну Аргентини перед матчем:

• із 6 очками посіла перше місце у групі С після перемог над Польщею (2:0) та Мексикою (2:0) та поразки від Саудівської Аравії (1:2), у 1/8 фіналу обіграла Австралію (2:1), а у чвертьфіналі пройшла Нідерланди (2:2, 4:3 по пенальті);
  • у разі виходу у фінал її суперником стане переможець поєдинку Франція — Марокко;
  • здобула 8 перемог у 10 останніх іграх у всіх турнірах за однієї поразки та однієї нічиї;
  • не зіграють захисники Акунья та Монтієль (в обох — перебір жовтих карток).

Що потрібно знати про збірну Хорватії перед матчем:

• із 5 очками посіла друге місце у групі F після перемоги над Канадою (4:1) і нічиїх із Марокко (0:0) та Бельгією (0:0), у 1/8 фіналу перемогла Японію (1:1, 3:1 по пенальті), а у чвертьфіналі - Бразилію (1:1, 4:2 по пенальті);