Аргентина вийшла до півфіналу ЧС-2022 після перемоги над Нідерландами в серії пенальті - відео

9 грудня 2022, 23:56
Мессі забив один з голів Аргентини (Фото:REUTERS/Molly Darlington)

Збірна Аргентини перемогла команду Нідерландів в серії пенальті та вийшла до півфіналу чемпіонату світу з футболу-2022 в Катарі.

Аргентина відкрила рахунок на 35-й хвилині, коли Мессі асистував на Моліну, а той з близької відстані проштовхнув м’яч повз голкіпера.

Аргентинці подвоїли перевагу на 73-й хвилині завдяки пенальті, який реалізував Мессі.

Нідерландам вдалося відігратися завдяки Вегхорсту, який вийшов на заміну в другому таймі.

На 83-й хвилині він влучним ударом головою відновив інтригу у матчі, а в же у компенсований час зрівняв рахунок, після розіграшу штрафного.

У овертаймі команди не забивали, а ось у серії пенальті сильнішими виявилися аргентинці - 4:3.

Нідерланди — Аргентина 2:2 (3:4 по пенальті)
Голи: Вегхорст, 83, 90+11 — Моліна, 35, Мессі, 73 (пен)

У півфіналі Аргентина зіграє з Хорватією, яка у чвертьфіналі в серії пенальті сенсаційно перемогла Бразилію.