Аргентина з голом Мессі перемогла Мексику і зберегла шанси на плей-оф ЧС-2022 — відео

26 листопада 2022, 23:12
Мессі забив один з голів Аргентини (Фото:REUTERS/Pedro Nunes)

Збірна Аргентини після невдалого старту на чемпіонаті світу з футболу перемогла команду Мексики з рахунком 2:0 та зберегла шанси на вихід у 1/8 фіналу.

Аргентина, яка поступилася у першому турі Саудівській Аравії 1:2, ризикувала у випадку поразки від мексиканців достроково вилетіти з турніру, проте у другому таймі таки дотиснула суперника і продовжує боротьбу за трофей.

На 64-й хвилині Мессі чудовим ударом в кут відкрив рахунок, а під кінець матчу Фернандес подвоїв перевагу аргентинців точним ударом у кут воріт.

Аргентина здобула першу перемогу на турнірі та з трьома очками посідає друге місце. У останньому турі аргентинці зустрінуться з командою Польщі.

Аргентина — Мексика 2:0
Голи: Мессі, 64, Фернандес, 87

flashscore.ua

Повідомлялося, що у іншому матчі групи Польща перемогла Саудівську Аравію (2:0).