Англійська Прем'єр-ліга. Арсенал завдав Ліверпулю третьої поразки в сезоні, Тоттенхем і Манчестер Сіті перемогли — відео

16 липня 2020, 00:24

Відбулися чотири матчі 36 туру англійської Прем'єр-ліги.

У центральному матчі туру Арсенал здобув вольову перемогу над Ліверпулем, який достроково оформив чемпіонство АПЛ. Першими забили саме мерсисайдці - на 20-й хвилині відзначився Мане. «Каноніри» зуміли до перерви не тільки зрівняти рахунок, а й вийти вперед — по голу забили Лаказетт та Нелсон.

У другому таймі команди голів не забивали і лондонці таким чином поклали у свою скарбничку три очки, піднявшись на дев’яте місце, а Ліверпуль зазнав третьої поразки в сезоні.

Манчестер Сіті переміг Борнмут з рахунком 2:1, а український захисник «містян» Олександр Зінченко з’явився на полі за 13 хвилин до завершення матчу та не відзначився результативними діями.

Також слід відзначити перемогу Тоттенхема над Ньюкаслом з рахунком 3:1, яка дозволила «шпорам» залишитися в боротьбі за місце в зоні Ліги чемпіонів.

flashscore.ua

Напередодні у стартовому матчі 36 туру англійської Прем'єр-ліги Челсі обіграв Норвіч з рахунком 1:0.