Арсенал у серії пенальті переміг Ліверпуль і завоював Суперкубок Англії - відео

29 серпня 2020, 20:45

Лондонський Арсенал переміг Ліверпуль у серії післяматчевих пенальті та став володарем Суперкубка Англії.

Мерсисайдцям вдалося забити на 7-й хвилині, але їхній гол скасували. Це ван Дейк відправив м’яч у сітку з положення поза грою.

І все ж, відзначитися першими вдалося лондонцям. Обамеянг завдав удар з дальньої дистанції і влучив у кут воріт Ліверпуля.

Майже відразу Арсенал міг зробити рахунок 2:0, проте після пострілу від Нкетіа, якому відпасував Сака, Аліссон врятував ворота чемпіона Англії.

Підопічні Клоппа пробували відігратися, але довгий час їм це не вдавалося — свої моменти змарнували Фірміно і Мане.

В результаті їм вдалося домогтися свого на 73-й хвилині. Після серії рикошетів у штрафному Арсеналу м’яч опинився у Мінаміно, і японець з близької відстані відправив м’яч у сітку.

Кожна з команд могла вирвати перемогу в час, що залишився до кінця основного часу, але в підсумку все вирішила серія пенальті, де сильнішим виявився Арсенал, який реалізував усі свої удари, тоді як у Ліверпуля 11-метровий не забив Брюстер.

Арсенал — Ліверпуль 1:1 (5:4 по пенальті)
Голи: Обамеянг, 12 — Мінаміно, 73

Арсенал: Мартінес — Холдінг, Давід Луїс, Тірні (Колашинац, 83) — Бельєрін (Соареш, 59), Ельнені, Джака, Мейтленд-Найлз — Сака (Віллок, 82), Нкетіа (Нельсон, 82), Обамеянг

Ліверпуль: Аліссон — Вільямс (Мінаміно, 59), Гомес, ван Дейк, Робертсон — Мілнер (Кейта, 59), Фабіньо, Вейналдум (Брюстер, 90+2) — Салах, Фірміно (Джонс, 82), Мане

Попередження: Мілнер

Арсенал отримав право грати у матчі за Суперкубок після перемоги в Кубку Англії, а Ліверпуль — як чемпіон англійської Прем'єр-ліги.